menu menu menu گروه کالا و خدمات
عنوان مقاله : پنج روش کم هزینه یا بدون هزینه برای شروع یک کسب و کار
پنج روش کم هزینه یا بدون هزینه برای شروع یک کسب و کار
شما یک ایده  میلیارد دلاری دارید. این ایده هر ارزشی که داشته باشد، مهم این است که ایده خوبی است و شما می خواهید ارزش آن را ثابت کنید. این مرحله ای است که بیشتر استارت آپ ها در آن می میرند، حتی پیش از آنکه  شروع به کار کنند. چون ترسناک ترین کارآفرینان اولین بار درباره شرکت های سرمایه گذاری و سرمایه گذاران حامی شنیده اند. فیس بوک از همین طریق شروع به کار کرد. چرا شما این کار را نکنید؟ بر اساس برآوردها بودجه کمتر از یک درصد از استارت آپ ها توسط سرمایه گذاران حامی تامین می شوند.

1. مشکلات تامین بودجه برای شروع یک کسب و کار
بسیاری از کارآفرینان وقتی به دنبال تامین بودجه هستند، به دوستان و خانواده خود نگاه می کنند. اما آیا شما واقعا دوستانی دارید که قادر به سرمایه گذاری پنجاه هزار دلاری، صد هزار دلاری یا بیشتر برای ایده شما باشند؟ و دریافت یک وام از بانک نیز یک انتظار کسل کننده است که شاید شما با این کار، خانه یا دارایی های شخصی خود را به خطر بیندازید. علاوه بر این، مشکل دیگری نیز وجود خواهد داشت، حتی اگر بودجه شما نیز تامین شود: تسلیم کردن بخش زیادی از شرکت در ابتدای کار. شما یک چک با مبلغ بالا می بینید، پنجاه درصد از شرکت را می بخشید، و برای بقیه زندگی تان حسرت می خورید. اینها مشکلاتی هستند که متاسفانه جلوی بسیاری از ایده های خوب و نو را می گیرند. در اینجا چهار روش وجود دارد که شما می توانید شرکت خود را با هزینه ای کم یا حتی بدون هزینه پرورش دهید.

2. کمک های دولتی
آیا می دانستید شما می توانید هزینه استارت آپ خود را از طریق دولت فدرال، ایالتی، منطقه ای و حتی شهری تامین کنید؟ و آنها حتی سهمی از شما درخواست نمی کنند. با این حال که آنچه پیشنهاد می شود متناسب با موقعیت جغرافیایی تغییر خواهد کرد، سرمایه گذاری در استارت آپ ها به یک مدل نوظهور تبدیل شده است که نشان می دهد دولت چگونه در توسعه اقتصادی عمل می کند. برای مثال، ساخت برای دولت اوهیو مهم است به همین دلیل این دولت برنامه پیشرفت ساخت را با کمک بالای پانصد هزار دلار تاسیس کرد تا نوآوری در ساخت را ترویج دهد. انواع این کمک ها در دولت های فردی و در میان بخش های صنعتی و در دو سطح دولتی و فدرال وجود دارند. اما شما پول زیادی نیاز دارید و در هر بخشی که هستید، احتمالا یک کمک برای شما وجود دارد که می تواند بودجه لازم برای پرورش ایده شما را فراهم کند.

3. تامین بودجه جمعی
احتمالا شما درباره Kickstarter یا GoFundMe شنیده اید، اما شاید آنها تنها شبیه پلت فورم های جذابی برای هنرمندان دیده شوند. به نظر می رسد Kickstarter بیش از 4/3 میلیارد دلار ضمانت به خود دیده است. اگر شما نیاز به سرمایه گذاری دارید، یا شاید به 20 هزار دلار برای توسعه برنامه تان، تامین بودجه می تواند راهکار مناسبی برای شما باشد. در این مبادله، شما محصولات یا خدمات خود را ارائه می کنید، اما مجبور نیستید سهامی ببخشید، سود نمی دهید و از قبل انجمنی از مشتریان بالقوه را به وجود آورده اید. برخی از پلت فورم های تامین بودجه جمعی مخصوص تامین بودجه استارت آپ ها هستند، در حالی که بقیه در واقع برای یک هدفی در حال جمع آوری پول هستند.

4. اکسلیتورها یا شتاب دهنده ها
اگر تا به حال تصور میکردید که اکسلیتورها یا شتاب دهنده ها تنها زمانی شما را می پذیرند که آنها را سهیم کنید، باید بگویم تصورتان درست نیست. برنامه های زیادی وجود دارند که آموزش و منابع کاملی که شتاب دهنده ها انجام می دهند را ارائه می کنند اما از شما سهام می خواهند. اکسلیتور reset Impact، یک برنامه طراحی شده چهار ماهه و متمرکزی است که کارآفرینان را با مهارت و منابع مورد نیاز برای توسعه استارت آپ هایشان آشنا می کنند. این برنامه هیچ هزینه ای ندارد و هیچ سهامی از شما نمی خواهد. تنها شرط آن این است که شما باید در هارتفورد زندگی کنید.

5. دانشگاه ها
دانشگاه ها به دانشجویان، استعدادهای درخشان و فارغ التحصیلانشان کمک هزینه و جوایزی پیشکش می کنند، علاوه بر آن منابعی در اختیار استارت آپ ها قرار می دهند تا رویاهایشان را تحقق ببخشند. مهم نیست شما یک دانشجوی تازه وارد باشید یا یک پروفسور، اگر می توانید به یک دانشگاه متصل شوید که بتواند بی ضرر و بدون مانع فرصتی برای افزایش سرمایه مورد نیاز شما باشد این کار را بکنید.
علوم زندگی یک سد بسیار گران قیمت برای ورود استارت آپ ها دارند، اما دانشگاه ها برخی امکانات پژوهشی را ارائه می کنند و میتوانند کارآفرینان را با محققان هماهنگ کرده تا ایده هایشان را به سمت جلو حرکت دهند.  

آخرین مقالات

ico جدیدترین مقالات بیشتر


درمان کوید-19 در خانه: نکاتی برای مراقبت از شما و دیگران

درمان کوید-19 در خانه: نکاتی برای مراقبت از شما و دیگران مراقبت از فرد مبتلا به کوید-19 در خانه؟

ادامه مطلب

مراقبت خوب از چشمان خود را هرگز فراموش نکنیم

مراجعه‎ی منظم به متخصصان درمانی چشم برای جلوگیری از مشکلات بینایی یا کاهش آن مهم است.مشکلات متداول چ

ادامه مطلب

9 سوال قدرتمند که می‌توانند کیفیت زندگی شما را بهبود ببخشند.

داشتن یک زندگی باکیفیت در مورد لحظاتی است که همه چیز دشوار است اما با این وجود راهی پیدا می‌کنیم ت

ادامه مطلب

آب پیاز چگونه به تقویت موی سر کمک می کند

همگی پیاز را یکی از اجزای ضروری برای بسیاری غذا‌ها با بویی تند می‌شناسیم، ممکن است کاربردهای دیگری ب

ادامه مطلب


امروز : 1462
دیروز : 2019
هفته گذشته : 15532
ماه : 101372
کل بازدید : 7912713
کاربران آنلاین : 5کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.
این سایت صرفاً برای اطلاع‌رسانی کاربران است. لذا هرگونه استفاده‌ی تجاری و تبلیغاتی از محتویات آن ممنوع است و پیگیرد قانونی دارد.